een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

eerste dozen van Frangipani persoonlijk afgeleverd

10-08-2013
Nadat Susi en Marco voor hun huwelijksreis Tanzania hadden gekozen, kwam al snel het idee op om ook iets te doen voor de arme kinderen daar. Het werk dat onze stichting doet, sprak ze enorm aan, dat ze  besloten donaties vanuit hun Frangipani Education Fund vooralsnog exclusief door te geven aan onze stichting. Tevens organiseerden ze in het voorjaar een inzamelactie op de Britse school in Den Haag. Zeven volle dozen met speelgoed en Engelstalige leesboeken zijn inmiddels opgehaald, waarvan ze er zelf twee konden meenemen in het vliegtuig en de rest per zeecontainer onderweg is. Slechts enkele uren na aankomst in Tanzania hebben Susi en Marco, vergezeld door hun zoon Noa, de dozen overgedragen in Ngorika. Een prachtig en betrokken initiatief, waar we hopelijk meer over kunnen berichten in de toekomst. U kunt Susi en Marco volgen via www.frangipani.co
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

Edina, onze US ambassadeur

22-11-2018
Edina Toth is geboren en opgegroeid in Hongarije, waar ze zich nooit echt heeft thuis gevoeld. Tien jaar geleden nam ze de beslissing om naar de Verenigde Staten te verhuizen. Edina studeerde onlangs af...
Lees meer

my first week

14-09-2018
My Name is Dr. Jonas Michael I joined Ngorika Happy Watoto School one week ago.  It was Sepetember 3rd 2018 when I started serving and working at this school as a new head teacher. Before I joined...
Lees meer

student Allan

14-09-2018
My name is Allan Judika Mmari, 23 years  old. I am a first born in a family of three children. I have my  young sisters, Lucy who came after me and Happy who is a last one. Before we were living...
Lees meer