een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

eerste dozen van Frangipani persoonlijk afgeleverd

10-08-2013
Nadat Susi en Marco voor hun huwelijksreis Tanzania hadden gekozen, kwam al snel het idee op om ook iets te doen voor de arme kinderen daar. Het werk dat onze stichting doet, sprak ze enorm aan, dat ze  besloten donaties vanuit hun Frangipani Education Fund vooralsnog exclusief door te geven aan onze stichting. Tevens organiseerden ze in het voorjaar een inzamelactie op de Britse school in Den Haag. Zeven volle dozen met speelgoed en Engelstalige leesboeken zijn inmiddels opgehaald, waarvan ze er zelf twee konden meenemen in het vliegtuig en de rest per zeecontainer onderweg is. Slechts enkele uren na aankomst in Tanzania hebben Susi en Marco, vergezeld door hun zoon Noa, de dozen overgedragen in Ngorika. Een prachtig en betrokken initiatief, waar we hopelijk meer over kunnen berichten in de toekomst. U kunt Susi en Marco volgen via www.frangipani.co
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

kerstactie in Lekkerkerk

10-01-2019
Zo’n zestig kinderen uit groep 5 & 6 van de Koninklijke Wilhelmina School in Lekkerkerk hebben in de kerstperiode een geldinzamelingsactie voor Happy Watoto gehouden. Gedurende één...
Lees meer

uitbreiding NGO bestuur

12-12-2018
Met de auto is het 11.000 kilometer van Nederland naar Tanzania. We vliegen het in een uur of 10, douaneformaliteiten niet meegerekend. Gelukkig kunnen we per mail iets sneller contact leggen. Toch valt...
Lees meer

Tanzanian school systeem

12-12-2018
Door mijn ervaringen in lesgeven kan ik de voor- en nadelen van het Tanzaniaanse onderwijssysteem in de afgelopen tweeëntwintig jaar observeren en hoop ik enig inzicht te bieden in de realiteit...
Lees meer