een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

reisverslag van Evelien Emondts

11-09-2013
Ngorika
Ngorika
Kikatiti
Kikatiti
Evelien is samen met vriendin Marinka in augustus meegereisd met bestuurders Matti en Jan naar Tanzania. Deze dames zijn met hun DrtyLndry al eerder actief geweest voor onze stichting: een echte appeltaarten-aan-huis-servie in 2011 en een ludieke veiling in 2012. Dit jaar hebben ze zich gecommitteerd om voor onze stichting crowd funding initiatieven op te zetten en onze Facebook pagina nieuw leven in te blazen. Belangrijke manieren van geldwerving waar we als stichting enorm mee geholpen kunnen zijn. Hun verslag is te lezen op http://www.drtylndry.com/ en onze Facebook pagina is via https://www.facebook.com/vriendenvantanzania?sk=app_56625786785 bereikbaar. Wellicht even een 'Like' sturen zodat we nog beter gevonden worden.
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

kerstactie in Lekkerkerk

10-01-2019
Zo’n zestig kinderen uit groep 5 & 6 van de Koninklijke Wilhelmina School in Lekkerkerk hebben in de kerstperiode een geldinzamelingsactie voor Happy Watoto gehouden. Gedurende één...
Lees meer

uitbreiding NGO bestuur

12-12-2018
Met de auto is het 11.000 kilometer van Nederland naar Tanzania. We vliegen het in een uur of 10, douaneformaliteiten niet meegerekend. Gelukkig kunnen we per mail iets sneller contact leggen. Toch valt...
Lees meer

Tanzanian school systeem

12-12-2018
Door mijn ervaringen in lesgeven kan ik de voor- en nadelen van het Tanzaniaanse onderwijssysteem in de afgelopen tweeëntwintig jaar observeren en hoop ik enig inzicht te bieden in de realiteit...
Lees meer