een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

reisverslag van Evelien Emondts

11-09-2013
Ngorika
Ngorika
Kikatiti
Kikatiti
Evelien is samen met vriendin Marinka in augustus meegereisd met bestuurders Matti en Jan naar Tanzania. Deze dames zijn met hun DrtyLndry al eerder actief geweest voor onze stichting: een echte appeltaarten-aan-huis-servie in 2011 en een ludieke veiling in 2012. Dit jaar hebben ze zich gecommitteerd om voor onze stichting crowd funding initiatieven op te zetten en onze Facebook pagina nieuw leven in te blazen. Belangrijke manieren van geldwerving waar we als stichting enorm mee geholpen kunnen zijn. Hun verslag is te lezen op http://www.drtylndry.com/ en onze Facebook pagina is via https://www.facebook.com/vriendenvantanzania?sk=app_56625786785 bereikbaar. Wellicht even een 'Like' sturen zodat we nog beter gevonden worden.
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

Edina, onze US ambassadeur

22-11-2018
Edina Toth is geboren en opgegroeid in Hongarije, waar ze zich nooit echt heeft thuis gevoeld. Tien jaar geleden nam ze de beslissing om naar de Verenigde Staten te verhuizen. Edina studeerde onlangs af...
Lees meer

my first week

14-09-2018
My Name is Dr. Jonas Michael I joined Ngorika Happy Watoto School one week ago.  It was Sepetember 3rd 2018 when I started serving and working at this school as a new head teacher. Before I joined...
Lees meer

student Allan

14-09-2018
My name is Allan Judika Mmari, 23 years  old. I am a first born in a family of three children. I have my  young sisters, Lucy who came after me and Happy who is a last one. Before we were living...
Lees meer