een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

RC Heemstede-Bennebroek nogmaals gul

28-04-2015
Op het jaarlijkse Road Masters Event van Rotary Club Heemstede-Bennebroek heeft Jan Priester het fraaie bedrag van € 4500,- in ontvangst mogen nemen. Onze stichting was een van de vier geselecteerde goede doelen waaraan de opbrengst van deze dag werd gedoneerd. De dag was gezegend met een stralende zon, en achter de coulisse werd hard gewerkt aan het inventariseren en alloceren van de sponsorgelden.

Het is bijzonder dat onze stichting wederom de kans heeft gekregen ons project voor het voetlicht te brengen en we zo genereus werden beloond. Graag willen we Daan Meyer (initiatiefnemer van deze actie en als ambassadeur al jarenlang zeer betrokken bij onze stichting), Herry Schroevers en zijn Rotary-collega's bijzonder danken voor hun inspanningen, en uiteraard alle deelnemers aan de Road Master die deze schenking mede mogelijk hebben gemaakt.
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

Edina, onze US ambassadeur

22-11-2018
Edina Toth is geboren en opgegroeid in Hongarije, waar ze zich nooit echt heeft thuis gevoeld. Tien jaar geleden nam ze de beslissing om naar de Verenigde Staten te verhuizen. Edina studeerde onlangs af...
Lees meer

my first week

14-09-2018
My Name is Dr. Jonas Michael I joined Ngorika Happy Watoto School one week ago.  It was Sepetember 3rd 2018 when I started serving and working at this school as a new head teacher. Before I joined...
Lees meer

student Allan

14-09-2018
My name is Allan Judika Mmari, 23 years  old. I am a first born in a family of three children. I have my  young sisters, Lucy who came after me and Happy who is a last one. Before we were living...
Lees meer