een veilige plek waar ze kind kunnen zijn

RC Heemstede-Bennebroek nogmaals gul

28-04-2015
Op het jaarlijkse Road Masters Event van Rotary Club Heemstede-Bennebroek heeft Jan Priester het fraaie bedrag van € 4500,- in ontvangst mogen nemen. Onze stichting was een van de vier geselecteerde goede doelen waaraan de opbrengst van deze dag werd gedoneerd. De dag was gezegend met een stralende zon, en achter de coulisse werd hard gewerkt aan het inventariseren en alloceren van de sponsorgelden.

Het is bijzonder dat onze stichting wederom de kans heeft gekregen ons project voor het voetlicht te brengen en we zo genereus werden beloond. Graag willen we Daan Meyer (initiatiefnemer van deze actie en als ambassadeur al jarenlang zeer betrokken bij onze stichting), Herry Schroevers en zijn Rotary-collega's bijzonder danken voor hun inspanningen, en uiteraard alle deelnemers aan de Road Master die deze schenking mede mogelijk hebben gemaakt.
Terug naar de vorige pagina

Meer nieuws uit Tanzania

kerstactie in Lekkerkerk

10-01-2019
Zo’n zestig kinderen uit groep 5 & 6 van de Koninklijke Wilhelmina School in Lekkerkerk hebben in de kerstperiode een geldinzamelingsactie voor Happy Watoto gehouden. Gedurende één...
Lees meer

uitbreiding NGO bestuur

12-12-2018
Met de auto is het 11.000 kilometer van Nederland naar Tanzania. We vliegen het in een uur of 10, douaneformaliteiten niet meegerekend. Gelukkig kunnen we per mail iets sneller contact leggen. Toch valt...
Lees meer

Tanzanian school systeem

12-12-2018
Door mijn ervaringen in lesgeven kan ik de voor- en nadelen van het Tanzaniaanse onderwijssysteem in de afgelopen tweeëntwintig jaar observeren en hoop ik enig inzicht te bieden in de realiteit...
Lees meer